ZŠ a MŠ Budislav
ZŠ a MŠBudislav, okr. Svitavy

V pondělí a v úterý 21. a 22. 12. 2020 bude ředitelské volno pro základní školu a školní družinu.

Dopravní výchova

V rámci celostátního programu škol proběhla 4-hodinová dopravní výuka, která obsahovala základní rozsah znalostí potřebný pro bezpečnou jízdu na kole.

19. 3. 2019 -  DOPRAVNÍ VÝCHOVA

V rámci celostátního programu škol proběhla 4-hodinová dopravní výuka, která obsahovala základní rozsah znalostí potřebný pro bezpečnou jízdu na kole. Během teoretické výuky pan Jiří Vokál, lektor z Autodromu ve Vysokém Mýtě, připomenul dětem, jak mají být vybavena jejich jízdní kola, děti si společně zopakovaly nejběžnější dopravní značky, vyzkoušely si řešení různých dopravních situací. Své znalosti si prakticky ověří v měsíci červnu na dopravním hřišti ve Vysokém Mýtě, a pokud správně absolvují závěrečné zkoušky, budou se moci pyšnit Průkazem cyklisty.

Datum vložení: 19. 3. 2019 10:38
Datum poslední aktualizace: 27. 8. 2020 10:39