ZŠ a MŠ Budislav
ZŠ a MŠBudislav, okr. Svitavy

Informace k prvnímu týdnu v ZŠ

Nový školní rok zahájíme v pondělí 4. září v 8 hod. ve třídě ZŠ. Ranní družina funguje od 6:30 hod.
Více info po rozkliknutí...

V pondělí 4. září proběhne první vyučovací hodina (konec cca 8:45 hod.) Žáci, kteří NEJSOU přihlášeni na oběd, odchází domů. Ostatní se přesouvají do školní družiny. V případě zájmu o oběd se, prosím, přihlašujte nejpozději do pátku 1. září do 12. hod! (SMS, telefonicky, mail).

V úterý a ve středu budou mít žáci prvního ročníku 2 vyučovací hodiny, ve čtvrtek a v pátek 3 vyučovací hodiny. Poté se přesouvají do školní družiny. Ostatní ročníky mají od úterý do pátku 4 vyučovací hodiny. Po skončení vyučování se řídíme informacemi ze zápisových lístků, které vaše dítě obdrží v pondělí.

Od pondělí 11. září probíhá již klasická výuka dle rozvrhu hodin.

 

Datum vložení: 30. 8. 2023 11:10
Datum poslední aktualizace: 3. 9. 2023 18:38
Autor: Správce Webu