ZŠ a MŠ Budislav
ZŠ a MŠBudislav, okr. Svitavy

!!! Protiepidemický systém ČR je na stupni 5 !!! Omezení šíření nákazy-pravidlo 3R-rouška-ruce-rozestupy !!!

Uzavření základní a mateřské školy Budislav

Od pondělí 1. 3. 2021 bude základní a mateřská škola uzavřena. Sledujte aktuální informace na stránkách školy.
Rozvrhy distanční výuky budou žákům zaslány v pondělí, třídní učitelé budou žáky kontaktovat na školní emaily.

Dle nařízení Vlády ČR se od 1. 3. 2021 na tři týdny omezuje:

• provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole, s výjimkou:
    • a) základní školy při zdravotnickém zařízení,
    • b) škol zřízených při zařízeních pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy,
    • c) individuální konzultace (pouze jedno dítě nebo žák, jeden pedagogický pracovník a příp. zákonný zástupce),
  • provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení.
Datum vložení: 27. 2. 2021 10:46
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2021 10:51